Kontakta oss

Växel
+46(0)31-711 00 30

Mejl
hejsan@sturmdrang.se

Adress
STURM & DRANG REKLAMBYRÅ AB
LINNÉGATAN 36A
413 04 GÖTEBORG
SWEDEN


jonas

Jonas Dahl
VD/Projektledare
jonas@sturmdrang.se
+46 (0)705-72 85 95

Lisa

Lisa Alm
Design director
lisa@sturmdrang.se
+46 (0)704-60 40 80

Emil

Emil Filipsson
Interactive designer
emil@sturmdrang.se
+46 (0)727-00 30 20

Anna_Hedqvist3

Anna Hedqvist
Assistant Art Director
anna@sturmdrang.se
+46 (0)709- 32 35 67

Camilla

Camilla Winberg
Operativ projektledare
camilla@sturmdrang.se
+46 (0)737-12 82 55

Björn

Björn Eklind
Grundare/Art Director
bjorn@sturmdrang.se
+46 (0)31-13 93 24

Lisa

Lisa Wahlström
Originalare
lisa.wahlstrom@sturmdrang.se
+46 (0)704-90 53 56

Joseph

Joseph Engman
Grundare/Projektledare
joseph@sturmdrang.se
+46 (0)31-13 93 16

Olof

Olof Gustafsson
Grundare/Copywriter
olof@sturmdrang.se
+46 (0)31-13 93 15

Elof

Elof Ivarsson
Copywriter
elof@sturmdrang.se
+46 (0)709-49 62 11


Jobb
Just nu har vi ingen tjänst ledig, men vi är alltid intresserade av att komma i kontakt med duktigt folk. Skicka in ditt CV och eventuella arbetsprover här så hör vi av oss om eventuella behov uppstår.
ansokan@sturmdrang.se

Praktisera på Sturm & Drang
Om du vill praktisera på Sturm & Drang ska du gå på yrkesförberedande utbildning eller högskola samt ansöka strax innan årsskiftet eller strax innan sommarsemestern. Skicka in ditt CV och eventuella arbetsprover här, så hör vi av oss om din ansökan passar våra behov.
ansokan@sturmdrang.se

Spara

Spara

Spara